Telegram Group Search
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день метрології,
Всесвітній день бджіл,
Всесвітній день травматолога,
Європейський день моря,
День банківських працівників України,
День перекладача жестової мови в Україні,
День стати мільйонером,
Міжнародний день кадровика або День HR менеджера,
Міжнародний день п'яниці.
2024:
Духів день.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1072 - сини Ярослава Мудрого перенесли мощі перших руських святих Бориса і Гліба до нового храму у Вишгороді.

1185 - на річці Каяла відбувся бій руських полків під керівництвом новгород-сіверського князя Ігоря Святославича та його брата Всеволода з військом половецького хана Кончака. Русичі були розбиті, Ігор разом із сином Володимиром потрапив у полон. Ця подія стала сюжетом для "Слова о полку Ігоревім".

1768 - на Правобережній Україні почалось козацько-селянське повстання гайдамаків (Коліївщина).

1787 - засновано місто Катеринослав (нині Дніпро).

1809 - відкрилось Київське народне чоловіче училище, що потім стало школою № 75, однією з найстаріших шкіл Києва.

1861 - на пароплаві "Кременчук" прах Тараса Шевченка прибув із Києва до Канева.Там до дня поховання домовина дві доби перебувала в Успенському соборі.

1892 - у Києві на Володимирському узвозі (з Подолу до Хрещатика) випробувано перший у Російській імперії електричний трамвай.

1905 - у Києві відкрито Михайлівський механічний узвіз.

1920 - у газеті "Одеський комуніст" за підписом Сумний опубліковано вірш "Відплата", який став першим українським опублікованим віршем Володимира Сосюри після його переходу з табору УНР на бік Червоної армії.

1929 - відкриття школи морських льотчиків у м.Миколаєві.

1934 - у Києві відбувся Міжнародний конгрес учителів.

1939 - почато організацію масових екскурсій по Дніпру. У перший рейс за маршрутом Київ-Херсон-Київ із відвідуванням Трипілля, Дніпрогесу, Запоріжжя вирушив пароплав "Сталінська Конституція" із 300 екскурсантами на борту.

1942 - рейхскомісар України Еріх Кох видав розпорядження про конфіскацію зернових культур у сільськогосподарських підприємств і населення. Конфіскації не підлягали 10 кг зерна на кожну особу, що належить до підприємства, і кожного члена родини, а також посівний матеріал. Насправді ж власті відбирали і цей обумовлений мінімум.

1942 - завершилася Керченська десантна операція радянських військ.

1961 - Постановою ради міністрів УРСР встановлено Республіканські премії ім. Т.Г. Шевченка за видатні твори літератури, образотворчого мистецтва, музики, театрального мистецтва і кінематографії. Перше нагородження відбулось наступного року. У 1969 році премія стала державною, а в 1997-у — отримала статус національної. Сьогодні щорічно присуджується до 5 Національних премій у галузі: літератури; літературознавства і мистецтвознавства; публіцистики і журналістики; кінематографії; музичного, театрального, концертно-виконавського, народного і декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

1961 - за створення Української робітничо-селянської спілки Львівський обласний суд засудив Левка Лук'яненка до смертної кари, а його товаришів - до різних термінів позбавлення волі. Згодом розстріл Лук'яненкові замінили 15 роками ув'язнення.

1963 - у Києві перебував прем'єр-міністр Республіки Куба Фідель Кастро Рус. Він зустрівся з високими посадовими особами республіки, відвідав показовий колгосп у селі Устинівка під Києвом, поклав вінок на могилу Невідомого солдата, ознайомився з визначними пам'ятками міста.

1965 - під Києвом відкрито новий Бориспільський аеровокзал. Аеропорт "Бориспіль" був обладнаний для автоматизованої посадки літаків за метеомінімуму 1-ї категорії. Пропускна спроможність - 1600 осіб за годину. Рейси з цього летовища почали виконувати влітку 1959 р.

1968 - до ЦК Компартії України звернулись нащадки видатних діячів української культури - П. Довженко, Л. Кропивницька, В. Нечуй-Левицька, О. Лисенко, Н. Тобілевич, Т. Франко, які висловили занепокоєння станом української мови в республіці.
1986 - президент Академії наук УРСР академік Борис Патон підписав розпорядження президії АН УРСР про засекречення інформації про аварію на Чорнобильській АЕС та ліквідацію її наслідків.

1986 - постанова Ради міністрів УРСР "Про прийняття Віденської конвенції про охорону озонового шару".

1990 - в Радянському Союзі прийнято закон «Про порядок в'їзду і виїзду радянських ромадян за кордон», який знімав будь-які обмеження на закордонні поїздки.

1991 - завершив роботу установчий з'їзд політв'язнів України, у якому взяли участь 1135 делегатів з УРСР, Казахстану, Литви, Молдови, Білорусії, Польщі, Москви й Воркути. Створено Спілку українських політв'язнів, прийнято її статут.

1994 - Верховна Рада Автономної Республіки Крим прийняла закон "Про відновлення конституційних основ державності Республіки Крим", яким відновила положення Конституції півострова в редакції від 6 травня 1992 р. Закон передбачав встановлення відносин між Україною і АР Крим на підставі договорів та угод, введення громадянства Криму, створення власних військових формувань тощо. Цього ж дня Верховна Рада України прийняла постанову, якою зупинила дію кримського закону як такого, що порушує територіальну цілісність України, її державний суверенітет і суперечить загальновизнаним принципам міжнародного права.

2005 - відбувся дебют незалежної України на Каннському кінофестивалі — світова прем'єра документального фільму режисера Ігоря Стрембіцького «Подорожні», який здобув «Золоту пальмову гілку».

2009 - донецький «Шахтар» в останньому фіналі Кубка УЄФА переміг бременський Вердер з рахунком 2-1, ставши першим українським футбольним клубом, який здобув європейський клубний трофей за часів Незалежності.

2012 - під час ювілейної ХХ молодіжної пішої прощі Стрийської єпархії до Гошівської чудотворної ікони Богородиці, яка знаходиться на Ясній горі у монастирі отців Василіян с. Гошів на Івано-Франківщині, встановлено рекорд України — у пішій ході довжиною 28 кілометрів взяли участь 15 027 осіб у вишиванках. Досягнення занесено до Книги рекордів України. Загальна кількість прочан за різними підрахунками склала від 20 до 25 тисяч чоловік.

2019 - у Верховній Раді відбулась інавгурація шостого Президента України Володимира Зеленського. Серед почесних гостей на ній перебували президенти Грузії, Естонії, Латвії, Литви та Угорщини, а також чотири з п'яти попередніх українських президентів. Озвученим в інавгураційній промові першим рішенням Зеленського став розпуск парламенту VIII скликання.

2022 - Росія окупувала Маріуполь.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

— Сара, почему ты всегда снимаешь очки, когда приходит твой жених?
— Ну... без очков я красивее, да и он тоже.
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 20.05.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 20.05.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 493690 (+1400) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 7590 (+14) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 14665 (+35) од,
артилерійських систем / artillery systems – 12737 (+50) од,
РСЗВ / MLRS – 1076 (+2) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 807 (+4) од,
літаків / aircraft – 354 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 10236 (+81),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2205 (+1),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 27 (+1) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 17311 (+60) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2079 (+2)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
Якщо б громадяни України виконували свій обов'язок так як виконує держава.

Уявна ситуація на прикладі отримання пенсії, що буда зароблена. Є вимога про виконання перерахунку, відповідь, що не бачать підстав, далі позов до суду, 3 роки судів, рішення, рішення не виконується ні добровільно, ні примусово. Штрафи також стягнути неможливо бо хоч це і не є підставою невиконання, але немає грошей. Крапка.

То може це питання варто розв'язати?

@rkravetsUA
‼️🇷🇼З огляду на кількість окремих думок, Велика палата щоденно доводить хибність свого існування. Але всі в цьому бояться зізнатись. Хабарництво, хворі амбіції, недостатність досвіду, фізіологічне несприйняття норм Закону, ігнорування прав людини та побудована схема зі зміни правових позицій, задля того, щоб приховати, як на мене, свою некомпетентність знищили не тільки довіру до цієї інституції, а й зробили будь-яке використання її практики марним. Як нещодавно у засіданні, одна суддя після посилання опонента на практику Великої палати, досить точно підмітила і попросила його припинити це високоповажне хамство.

До огляду увійшла постанова зі звичним ігноруванням здорового глузду та звинуваченням судді КСУ у прийнятті колегіального рішення, нова позиція щодо забезпечення позову, роз’яснення щодо поновлення строків і права захисника доповнювати власну та апеляційну скаргу подану обвинуваченим. Крім того увійшла практика ВС-КАС, Європейського суду справедливості і наша дуже важлива справа щодо захисту прав мешканців гуртожитків й багато іншого.

https://youtu.be/o-tc3W5uXCY

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення - https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-11-po-17-travnia-2024-roku/?doing_wp_cron=1716204639.4239969253540039062500

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
🇺🇦Доброго ранку незламна та хоробра Україно, продовжуємо неспинний шлях до перемоги, миру та незалежності ✌️🇺🇦

Сьогодні вівторок 21 травня 2024 року, 8️⃣1️⃣8️⃣ доба неоголошеної війни. Ми ще на один день ближче до перемоги та миру 💙💛
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день культурного різноманіття в ім'я діалогу та розвитку,
Міжнародний день чаю,
День святого Іоанна Богослова, також День редактора або коректора,
День пам'ятки,
День заплатки,
Європейський день «Натура 2000».

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1091 - відбулося перше зареєстроване на Русі затемнення Сонця.

1779 - російська імператриця Катерина II своєю грамотою «дозволила» заснувати Маріуполь кримським грекам, яких вона ж у 1778 депортувала з Криму і позбавила батьківщини.

1831 - у Харкові побачив світ перший в Україні альманах — «Український альманах».

1842 - в Москві вийшли друком «Похождения Чичикова, или Мёртвые души» Миколи Васильовича Гоголя. Задуманий як трилогія, роман вийшов лише одним томом і вважається зразком російської літератури XIX століття.

1917 - у Києві завершив роботу Перший Всеукраїнський військовий з'їзд, який «зажадав, аби Центральна Рада негайно вжила рішучих заходів до здійснення даних їй Національним конгресом доручень». У з'їзді взяли участь близько 900 делегатів від українців армії та флоту Росії, які проголосили потребу «негайної націоналізації армії на національно-територіальному принципі» та ухвалили низку інших рішень, що дали поштовх розгортанню Української революції.

1918 - у Києві представниками різних політичних партій засновано Український національно-державний союз.

1919 - Рада народних комісарів УСРР ухвалив декрет про націоналізацію всіх морських і річкових пароплавних і корабельних підприємств.

1919 - придушуючи повстання отамана Григор'єва, більшовицькі війська взяли Черкаси.

1919 - вийшов декрет Раднаркому Росії про попередню цензуру книжок і заборону несанкціонованого створення приватних видавництв.

1921 - в Україні створена комісія з ліквідації неписьменності на чолі з Г. Петровським.

1929 - ухвала РНК СРСР про ознаки куркульського господарства.

1954 - Президією Верховної Ради СРСР прийнято постанову про нагородження УРСР та її столиці міста Києва орденом Леніна.

1992 - кримський парламент скасував референдум про незалежність Криму, який планували на серпень.

2003 - одне з найскандальніших в СНД вистав для молоді — фестиваль сучасної музики «Казантип», щорічно проводився в Криму, оголошено в автономній республіці «персоною нон грата».

2005 - у Києві відбувся фінал 50-го конкурсу пісні "Євробачення". Перше місце посіла представниця Греції Єлена Папарізу (230 балів), у п'ятірку лідерів увійшли також учасники від Мальти (К'яра), Ізраїлю (Ширі Маймон), Румунії (Люмініта Анхель) і Латвії (дует Валтерс і Кажа).

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

Рабинович принимает гостей:
— Берите хлеб, намазывайте маслом.
— Я и так намазываю.
— Нет, вы накладываете, а вы намазывайте, намазывайте.
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 21.05.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 21.05.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 495070 (+1380) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 7605 (+15) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 14699 (+34) од,
артилерійських систем / artillery systems – 12779 (+42) од,
РСЗВ / MLRS – 1077 (+1) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 811 (+4) од,
літаків / aircraft – 354 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 10290 (+54),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2207 (+2),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 27 (+0) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 17383 (+72) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2085 (+6)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
Сьогодні був у засіданні Вищої ради правосуддя.

Мої засідання не відбулись у зв'язку з відсутністю кворуму. Але інші відбуваються.

По одній зі справ кворум був відсутній завдяки самовідаоду прихильника Гітлера - Роми Маселко. Який практично блокує роботу ВРП.

Зазвичай у засіданні давно вже не ходять активісти, все видно на YouTube, але сьогодні розглядається питання звільнення судді Інни Отрош про яку член ВРП та ексчлен ГО ДеЮре Рома Маселко, який навіть від цього ГО отримував матеріальну допомогу, неодноразово писав негативні статті.

І от сьогодні цілих три співробітника ГО ДеЮре, наскільки відомо, прийшли в засідання. Мабуть так Бідосі з Поганцями і заробляють собі на життя.

Яка мета цього хрестового ходу не зрозуміла. Але відпрацьована схема створення псевдо суспільної думки використовується на повну. Чекаємо на статті "стурбованої громадськості".

От і весь так званий громадський сектор з "агентами змін" на грошах іноземців і існує.

@rkravetsUA
‼️🇷🇼Кабінет міністрів України встановив перелік документів, які необхідно подавати для отримання відстрочки і при цьому додав деякі норми, що прямо протирічать Закону. Як захистити свої права та що робити інвалідам Ви дізнаєтесь з цього відео.

https://youtu.be/abp-5E7ZtkU

🔸Постанова КМУ від 16 травня 2024 р. № 560 Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennia-poriadku-provedennia-pryzovu-hromadian-na-viiskovu-sluzhbu-pid-chas-mobilizatsii-na-osoblyvyi-period-560-160524

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
🇺🇦Доброго ранку незламна та хоробра Україно, продовжуємо неспинний шлях до перемоги, миру та незалежності ✌️🇺🇦

Сьогодні середа 22 травня 2024 року, 8️⃣1️⃣9️⃣ доба неоголошеної війни. Ми ще на один день ближче до перемоги та миру 💙💛
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Міжнародний день біологічного різноманіття,
Всесвітній день готів,
День Шерлока Холмса,
День покупки музичного інструменту,
Дончод-хурал: День народження, просвітлення і відходу в Нірвану Будди.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1787 - засновано місто Катеринослав (нині Дніпро).

1861 - в Успенському соборі Канева відслужили панахиду і на Чернечій горі перепоховали останки Тараса Григоровича Шевченка, які були привезені з Петербурга. Влітку 1884 року на Тарасовій горі збудували перший народний музей — «Тарасову світлицю», а на могилі встановили монументальний чавунний пам'ятник-хрест за проектом академіка Сичугова. У 1989 році на цьому місці з’явився Шевченківський національний заповідник.

1919 - у Києві в церкві святого Миколая відправили перше богослужіння українською мовою, через що цей день «неофіційно» став днем народження Української Автокефальної Православної Церкви.

1919 - придушуючи повстання отамана Никифора Григор'єва, більшовицькі війська взяли Олександрію - "столицю" повстанців.

1937 - у Куйбишеві (нині — Самара, РФ) заарештований маршал Михайло Тухачевський і через півтора місяця, звинувачений в організації військової змови з метою захоплення влади, був страчений. Процес у справі Тухачевського поклав початок масовим репресіям у Червоній армії 1937-38 років.

1979 - похорон Володимира Івасюка на Личаківському цвинтарі у Львові, який вилився у масову акцію протесту.

1995 - у Львові було створено Всеукраїнське педагогічне товариство імені Григорія Ващенка.

1998 - у Києві на Аскольдовій могилі освятили греко-католицьку церкву святого Миколая.

2003 - міністри екології п'яти країн Карпатського регіону (України, Словаччини, Угорщини, Румунії та Сербії і Чорногорії) підписали конвенцію про охорону навколишнього середовища Карпат.

2009 - СБУ порушила кримінальну справу за фактом геноциду в Україні 1932-1933 років (за ч. 1 ст. 442 Кримінального кодексу України - "геноцид").

2014 - біля міста Волноваха стався напад бойовиків ДНР на блокпост української 51-ої механізованої бригади. 16 українських військовиків загинуло, 32 травмовано. Біля міста Рубіжне, внаслідок бою з проросійськими бойовиками, українська 30-та механізована бригада зазнала втрат і відступила. 3 українських військовиків загинуло, 7 поранено.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

— Что за гадость у тебя громыхает?
— Папа, это же «Раммштайн»!
— Суровую музыку твой еврей пишет…
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.05.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 22.05.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 496370 (+1300) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 7611 (+6) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 14721 (+22) од,
артилерійських систем / artillery systems – 12820 (+41) од,
РСЗВ / MLRS – 1077 (+0) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 812 (+1) од,
літаків / aircraft – 354 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 10346 (+56),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2208 (+1),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 27 (+0) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 17442 (+59) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2090 (+5)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
Друзі, хочу поділитись з Вами однією історією.

Сьогодні, приблизно о 7 ранку отримав повідомлення від медичних працівників однієї з лікарень.

Вони попросили не розміщувати повний текст, тому передам своїми словами.

Представники ТЦК доставили їм для проходження ВЛК хлопця приблизно 20 років. Телефон у нього відібрали і дзвонити близьким не давали. Коли медичні працівники почали запитувати, що вони таке роблять, працівники ТЦК хлопця відпустили та пішли.

Українці не будьте байдужими. А представники ТЦК не перетворюйтесь на нелюдів. Треба бити ворога, а не знищувати один одного.

Треба всім пам'ятати - Рабів до раю не пускають.

@rkravetsUA
2024/05/22 07:43:40
Back to Top
HTML Embed Code: